Hallitus kokoontui (hybridikokous treenitilat/teams) 19.3.2021 valmistelemaan kevätkokousta ja yhdistyksen sääntömuutosehdotusta kevätkokoukselle hyväksyttäväksi: 

Ei uusia jäsenhakemuskia, todettiin yksi vastaanotettu eroilmoitus. Päätettiin valmistella sääntömuutosehdotus kevätkokoukselle hyväksyttäväksi (jäsenkokousten etäosallistumismahdollisuuden lisääminen, todettiin että mahdollisuudella osallistua etänä voi olla kysyntää korona-ajan jälkeenkin).  Hyväksyttiin ja allekirjoitettiin tilinpäätös vuodelta 2020. Päätettiin kutsua yhdistyksen kevätkokous koolle lauantaina 22.5.2021 klo 16.00 alkaen - todennäköisesti hybrinimallisena, johon voi osallistua paikanpäällä tai entänä. Keskusteltiin treeniksen parkkipaikaa kuvaavan edullisen web-kameran asentamisesta, jolloin esim. kännykällä olisi mahdollista tarkistaa parkkipaikan tilanne reaaliajassa.  

Hallitus